Marius Schneider

Je německým trenérem a jezdcem AAoR (Academic Art of Riding Benta Branderupa), jedním ze tří trenérů AAoR, kteří dosáhli titulu Mistr AAoR. V letošním roce pořádá Kristina Koudelová první kliniku v ČR s tímto skvělým učitelem. Níže informace ke klinice z události na FB - tu naleznete zde: https://www.facebook.com/events/219856588582113/

Akademické jezdecké umění s Mariem Schneiderem
13. - 14.10.2018

Maria Schneidera asi není potřeba nadšencům akademického jezdeckého umění příliš představovat.Je jedním ze dvou žáků Benta Branderupa, který dosáhl titulu "mistr", a to zcela zaslouženě. Jeho práce mě natolik uchvátila, že jsem neváhala a oslovila ho s prosbou o seminář v Čechách. Podařilo se, a mohu vám tak s velkou radostí a nadšením nabídnout nezapomenutelnou akci, která se uskuteční v polovině října na statku Krkavčí Hora 40 km od Prahy.

Seminář v podání Maria bude trochu jiný, než na co jste zvyklí z akcí s dalšími předními akademiky. Jak již bývá zvykem, čekají každou z osmi jezdeckých dvojic tři praktické lekce. Teorie však nebude probírána samostaně, ale bude součástí lekcí samotných, mezi lekcemi, po lekcích, jak bude potřeba. Marius dává přednost výkladu teorie s možností praktické ukázky, namísto nudné teorie u bílého plátna. Diváci tak mohou čekat vysvětlení, jak se se kterým problémem popasovat, jak který cvik učit od začátku, na co si dát pozor. Nejen aktivní účastníci, ale i diváci budou do výkladu aktivně zapojováni formou otázek.

Víkendový seminář pro 8 aktivních účastníků a omezený počet diváků proběhne 13.-14.10.2018. Samotné lekce začnou v sobotu v 9 h ráno a celá akce skončí v neděli po obědě.

S akademickým jezdeckým uměním teprve začínáte, nebo máte doma mladého, třeba i ještě neobsednutého, koně a bojíte se, že taková akce pro vás není? Právě naopak! Marius by byl moc rád, kdyby se sešla co nejširší a nejrůznorodější skupinka účastníků, abychom mohli probrat co nejvíce různých témat :)


PROGRAM
pevně daný je pouze začátek, zbytek dne se může časově lišit dle potřeb průběhu akce

Sobota, 13.10.2018
8:00 - 9:00 prezence
9:00 - 13:00 dopolední lekce
13:00 - 14:00 obědová pauza
14:00 - 18:00 odpolední lekce

Neděle, 14.10.2018
9:00 - 13:00 lekce
Závěrečné focení a oběd

*****************************************************************************
CENY:
při platbě do 31.7.2018
účastník s koněm - 7700 kč
divák - 1150 kč

při platbě po 31.7.2018
účastník s koněm - 8900 kč
divák - 1300 kč

Uvedené ceny nezahrnují ustájení pro koně a ubytování pro účastníky :) Počet diváků omezen.

Update 7.9.2018

Pozor hlášení pro diváky!

Přímo na semináři nebude možné platit divácký poplatek v hotovosti. Pokud máte o účast na semináři zájem, pošlete mi, prosím, přihlášku a platbu v dostatečném předstihu před akcí. Poslední možný den je 12.10., pokud platbu odešlete v pátek, budu od Vás chtít potvrzení z banky, že platba odešla.*****************************************************************************
USTÁJENÍ:
formou travnatých paddocků - 200 kč/den (zahrnuje seno a vodu)
pro zájemce o boxové ustájení jednám o možnosti pronájmu mobilních boxů - cena a podmínky budou upřesněny

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:
penzion v areálu - 350 kč/ noc
možnost přiobjednání snídaně za 130 kč
v penzionu je k dispozici kuchyňka pro ty, kteří dávají přednost vlastnímu stravování

Obědy bude možné objednat z místní restaurace

rezervace a platby, prosím, přímo majitelku na emailu: statek@krkavcihora.cz, stránky: http://krkavcihora.cz/

*****************************************************************************
STORNO PODMÍNKY:
do 31.8. 100%
od 1.9. 70%
od 15.9. 50%
po 1.10. 0%
- možná výměna účastníka za účastníka, platbu si řeší dvojice mezi sebou

*****************************************************************************

PŘIHLÁŠKY:
Zájemci o účast, ať už s koněm, nebo jako divák, nechť mi, prosím, kontaktují na emailu: kristinahebe@gmail.com (do předmětu, prosím, napište "přihláška na seminář - divák/s koněm"). Zašlu vám příslušnou přihlášku. Účast je potvrzená po připsání peněz na účet.

Pro účastníky s koněm platí veterinární předpisy pro převoz koní - nutné platné očkování a krve ne starší než 12 měsíců (kontrola proběhne před vyložením koně z přepravníku)

Nakonec prosím účastníky, aby během kliniky bez dovolení nefotili a nenatáčeli. Aktivní účastníci si mohou své lekce nechat natočit. Fotky ze semináře budou k dispozici po akci.
Psí kamarády, prosím, nechte doma.

*****************************************************************************
Další informace:
FB stránky Maria Schneidera:
https://www.facebook.com/MariusSchneiderGestuetMoorhof/
Webové stránky Gestüt Moorhof:
https://gestuet-moorhof.de/

Novinky