Neděle 10.11.2019

Druhou listopadovou neděli proběhne individuální trénink koní a jezdců pod vedením Soni Kalouškové (http://www.ashaadox.cz/akademicke-jezdecke-umeni-klasicka-drezura-academic-art-of-riding-classical-dressage/) tentokrát v hale JO Nisa, Jablonec nad Nisou.

Součástí tohoto tréninku bude i teorie, neb v místě konání máme skvělé zázemí.

Ceny:
500 Kč/60minutová lekce
250 Kč pronájem haly Jablonec (cena se bude ladit podle počtu účastníků)
200 Kč cestovní náklady (cena se bude ladit podle počtu účastníků)
200 Kč divák
100 Kč box bez sena, seno nutno dovézt vlastní

Soňa se s vámi podělí o své zkušenosti v klasické i akademické drezurní přípravě koně i jezdce v závislosti na stupni výcviku obou. Práci je možné kombinovat ze země, z ruky, na lonži i v sedle. Lze se věnovat i školení sedu na lonži.
Podmínkou účasti je perfektní zdravotní stav koně v závislosti na tématu, které chce jezdec probírat. (Například: Kulhající kůň může být školen maximálně v zastavení a bez jezdce...)
Předpokládá se vzájemná shoda koně a jezdce v otázce spolupráce, tzn. že lekce není určena pro řešení problematického chování koně vykazující hrubou až agresivní neochotu ke spolupráci ať už z jakéhokoliv důvodu. Tam doporučuji nejdříve pořešit základní ' horsemanship', jelikož v takovém případě nemůže být řeč o drezurním vzdělávání.
K dispozici je 6 hodinových lekcí na den, je možné lekci rozpůlit s jít v lotu ve dvou, každý svou půl hodinu.

Přihlášky písemně do SZ (Pavla Kůsová) nebo na email kusovapavla@seznam.cz

Novinky