30.11. - 1.12. 2019

Zveme Vás na kurz zaměřený na drezurní ježdění, přiježdění mladých koní či koní se zlozvyky. Eva se také zaměří na jezdce a jeho zlozvyky :-). Další možností je trénink práce ze země (stranové práce, práce na dvou stopách,...atd.). Hodiny mohou probíhat jak s udidlem, tak bezudidlově.

Přes zimu bude naše hlavní stanoviště v Jablonci v místním jezdeckém klubu, kde budeme mít k dispozici halu.

Eva je drezurní trenér s výkoností Grand Prix. Obecně se zaměřuje na klasickou drezuru, uvolnění koně, jezdce a ježdění sedem. Hlavní pro ni je přátelský vztah mezi jezdcem a koněm.


Podrobnosti, viz. časy a rozpisy jsou v řešení. Pokud máte zájem o lekci ve Vaší stáji, je možné se s Evou domluvit individuálně.

V tomto termínu máme možnost zaplnit oba dny, které nám Eva dala k dispozici, za což ji moc děkuji :-) .Rozpisy budeme vymýšlet individuálně. Naše hlavní stanoviště bude Jk Nisa, ostatní dle domluvy. Napište mi, prosím, co nejdříve kdo kdy a kde, abychom mohli vymyslet rozpisy, časy a místa. Děkuji.

Cena za hodinu / 45min v JK Nisa
Cena 900,- včetně pronájmu haly a cesťáku
DIváci 200,-
Možnost ustájení: 300,-/ včetně sena a obstarání

Upozorňuji, že budeme vybírat zálohy v hodnotě 50%, vratné budou v případě zrušení do 23. 11. 2019 nebo při najití jiné dvojice místo sebe.

Info u Evy Dittrichové - viz kontakty.

Info na FB:

https://www.facebook.com/events/2355353114679420/

Info o Evě:

http://evahorlick.wbs.cz/Eva-Horlick.html?fbclid=IwAR16O2ziHLUESH32ZyHr_SRvypAWfQZGwAigAx03AOz8pb3SX9F3V0oAotw

https://www.youtube.com/channel/UC71deo3uDvDqdctoTNzBwSA

https://www.facebook.com/evadrezurni/

Novinky